SEO Paketleri ve Fiyatları

Ağustos 8, 20232024-03-14 18:50

SEO Paketlerimiz ile daha fazla trafik alarak siz de kazanmaya başlayın!

SEO Paketi Nedir? Ne İşe Yarar?

SEO paketleri firmanızın arama motorlarındaki sonuçlarda daha üst sıralarda yer alabilmesi için kurgulanmıştır. SEO paketlerimiz ile web sayfanızdaki tüm içerikler optimize edilerek kullanıcıların sitede geçirdikleri sürenin maksimize edilmesi sağlanır. Daha fazla kullanıcının web sayfanıza gelmesini sağlayan içerikleri oluşturan ekibimiz tüm SEO çalışması süresi boyunca sizinle anlık iletişimde kalarak haftalık veya aylık raporları size iletir. Günümüzde birçok firma SEO konusunda web sayfalarına yatırım yapmaktadır. SEO paketleri, orta ve uzun vadeli olmak üzere markanıza finansal anlamda büyük getiriler sağlayabilir. Sizin için özenle hazırladığımız dönüşüm odaklı SEO paketlerimizi inceleyerek markanız için en iyi yatırımı hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

E-Ticaret Siteleri için SEO'nun Önemi

Günümüzde E-Ticaret oldıkça popüler bir ticaret yöntemi haline geldi. Birçok firma pazarlama stratejisini tamamen e-ticaret üzerine yoğunlaştırmaya başladı.  Eğer siz de e-ticaret yapıyorsanız rekabet seviyesinin oldukça yüksek olduğu bir alandasınız demektir. SEO çalışmaları sizi bu rekabet ortamından sıyırarak rakiplerinizin önüne geçmenize olanak sağlar. IdeaSoft veya benzer bir altyapıda e-ticaret siteniz bulunuyorsa SEO paketlerimiz size uygun demektir. SEO paketlerimiz ile birlikte; ürün içi seo, kategori seo, sayfa seo ve anasayfa seo gibi birçok alanda çalışmalar yürüterek daha fazla trafik almanızı sağlıyoruz. SEO hizmeti aldığınızda sonuçları 2-3 ay beklemenize gerek kalmaz henüz ilk ayımız bitmeden trafiklerinizin yükseldiğini göreceksiniz. SEO paketimiz ile birlikte tüm raporları canlı takip edebilecek gelişmeleri anlık olarak görebileceksiniz. Avantajlı SEO paketlerimizi inceleyerek firmanız için en uygun olan seçeneği seçebilirsiniz. SEO paketlerimiz arasında karar vermekte zorlandıysanız ekibimizden tamamen ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 

İndirimli SEO Paketleri ve Fiyatları

Markanızın daha fazla trafik almasını sağlayın. Google sıralamanızı iyileştirin.

Özellikler
Genel
SEO Stratejisi Oluşturma
Anahtar Kelime Çalışması
Sektör ve Rakip Analizi
Backlink Analiz ve Planlama
Sayfa İçeriklerinin Düzenlenmesi
Lokal SEO Çalışması
Video İçerik Çalışması
Raporlama
Aylık Detaylı Rapor ve Analiz
Haftalık Detaylı Rapor ve Analiz
Online veya Yüzyüze Toplantı (Aylık)
Tüm paketlerde kredi kartınıza taksit imkanı
banka logolari
gamze çapkın
gamze çapkın
2023-08-23
Tüm sorularımızı cevapladılar. Ekibin ilgisi için teşekkürler.
Uğur Koç
Uğur Koç
2023-08-22
Sinan Bey’e katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz. Web sitemizde yapılan seo çalışmasından çok memnun kaldık
Esad Akbulut
Esad Akbulut
2023-08-20
İşini titizlikle takip eden bir firma, geçmiş tecrübelerine istinaden dijital alanda iyi yönlendirme ve destek verdiler. teşekkürler
TUĞBA ÖZTÜRK
TUĞBA ÖZTÜRK
2023-08-20
Sinan bey ve ekibinden aldığım hizmetten çok memnun kaldım, işimi çok kolaylaştırdılar ve öneride bulunarak web sayfamdaki satışlarında artmasında çok faydalı oldular çok teşekkürler işini hakkıyla yapan genç arkadaşlara başarılar dilerim ve tavsiye ederim.
Binnur Akbulut
Binnur Akbulut
2023-08-20
Sinan bey işinin ehli oldukça ilgili birisi kozmetik sektöründeki sosyal medyamızı yönetiyor kendisiyle iyiki yollarımız kesişmiş. Her şey için teşekkür ederiz.
samet hızarcı
samet hızarcı
2023-08-13
Sosyal medya hesaplarimizi yönetiyorlar, bu işte cok acemiyiz her talebimiz ve sorularimizla birebir ilgileniyorlar tesekkurler
Selçuk Yoldaş
Selçuk Yoldaş
2023-08-13
Seo ve reklam hizmeti aldık çok memnun kaldık Sinan beyin ilgisi mükemmeldi, teşekkür ediyoruz
Sallama Kahve
Sallama Kahve
2023-08-11
İşlerimizi artırmak adına Web sitemizi yaptırdık çok ilgili anlayışlı ve pratik çözümlü bir şirket tavsiye ediyorum. Faydasını göreceksiniz
Sıkça Sorulan Sorular

SEO paketlerimiz ile ilgili sık sorulan soruları ve yanıtlarını buradan okuyabilirsiniz. Farklı bir sorunuz varsa buraya tıklayarak bizimle iletilime geçebilirsiniz.

SEO nedir?

SEO, web sitenizin arama motoru sonuçlarında (SERP’ler) daha üst sıralarda yer almasını sağlamak için yapılan bir dizi teknik ve stratejidir. SEO, web sitenizi daha görünür hale getirmek ve daha fazla trafik çekmek için önemlidir.

SEO paketleri nelerdir?

SEO paketleri, web sitenizin SEO performansını iyileştirmek için size yardımcı olan bir dizi hizmettir. SEO paketleri, web sitenizin içeriğini optimize etme, teknik altyapısını iyileştirme ve geri bağlantılar oluşturma gibi hizmetleri içerir.

SEO paketleri ne zaman sonuç verir?

SEO paketlerinin sonuç vermesi, web sitenizin durumu ve SEO paketinin kapsamına bağlı olarak değişir. Genel olarak, SEO paketlerinin sonuç vermesi birkaç ay sürebilir.

SEO paketleri ne tür avantajlar sağlar?

SEO paketleri, web sitenizin SEO performansını iyileştirmek için size aşağıdaki avantajları sağlar:

 • Web sitenizin arama motoru sonuçlarında (SERP’ler) daha üst sıralarda yer alması
 • Daha fazla trafik çekmesi
 • Daha fazla müşteri edinmesi
 • Daha fazla satış yapması
 • Daha fazla gelir elde etmesi
SEO paketleri nasıl çalışır?

SEO paketleri, aşağıdaki adımları içerir:

 1. Web sitenizin SEO analizi
 2. Web sitenizin SEO optimizasyonu
 3. Web sitenizin SEO raporlama
SEO paketleri hangi sektörler için uygundur?

SEO paketleri, her sektörden web sitesi için uygundur. Ancak, özellikle aşağıdaki sektörler için SEO paketleri daha faydalıdır:

 • E-ticaret
 • Hizmet sektörü
 • B2B
 • Yerel işletmeler
Tamamen Ücretsiz Analiz İçin Bizi Arayın.

Daha fazla etkileşim alarak işinizi büyütmek için hemen bize ulaşın.

HEMEN ARA